20180928_180506

Měla som já muža, on sa ježa bál., on ně štyry noci doma neležal. Tož bať. Spal v Pasohlávkách.  Vyrazil na sraz karavanů a camperů, kam z nebes sestoupil samotný Elvis. Je to obdivuhodný člověk, v paruce, v těžkých oblecích a brýlích ze sebe vydává vše. Zpívá (a to nikoli na playback), tančí, fotí se s lidmi, pot z něj kape, ale stále se usmívá a užívá si to. Rozhovor s ním z minulého srazu ZDE..

20180929_201017.jpg

O další program se postarali sami účastníci. Jedni nabízí Bowenovu tlakovou masáž zdarma. Podle internetu je to velmi šetrná technika, umožňující tělu aktivovat jeho přirozené regenerační a hojivé mechanizmy. Metoda je vhodná při ztracené rovnováze v důsledku vadného držení těla, nedostatku pohybu či úrazu. A pokud Vás, stejně jako mě, zaujalo, proč v názvu Bowenova je jedno v dvojité a druhé v je jednoduché, pak vězte, že řešení je stejně jednoduché jako to druhé v. Metodu vynalezl a zpropagoval pan Bowen, přípona ova je jen české řešení přivlastňování.

20180929_094333_035

Další přivezli s sebou papouška a tak máme možnost vyptat se na spoustu věcí, které nás zajímají. Totiž, abych Vám to objasnila. Můj choť ochotný je silně kontaktní člověk, pusu nezavře. Já jsem spíše psací typ a pusu neotevřu třeba celou cestu do Francie. Tak jsem mu slíbila mluvicího ptáčka, se kterým by mohl komunikovat. V době slibu jsem ještě netušila, jak to bude pro nás složitý úkol. Neradi bychom ptáčka nějak trýznili. Nemáme v autě klimatizaci a tak se občas teplota uvnitř za jízdy blíží 37°C. A když ho potom dáme v kleci ven, kde ho ofoukne vítr? Co teplotní šok? A co neustálé houpání a skákání auta po našich ne-cestách, kdy auto hopsá jako kamzík nahoru dolů, kličkujeme mezi dírami, všechno v autě se třese a poskakuje s námi. No, probíráme to zleva, probíráme to zprava, ptáme se, kde můžeme. Pokud někdo z Vás má zkušenosti, prosím, napište nám je do komentáře. Nebo na mail. Budeme rádi.

DSCN9084

Maškarní. Měli jsme Borata. Měli jsme uklízečku se školníkem. Nutno podotknouti, že uklízečka měla kostým dotažený ad perfectum. Mašle ve vlasech, zástěra, smeták, kýbl plný Sava a jiných čisticích prostředků. Školník měl svazek klíčů, u pasu zvon na ucpaný záchod, fakt skvělé. Za mě ale vedl kostým Marge a Homera Simpsonových. Blahopřeji. Snad se na mne nebudou zlobit, že sem dávám fotku. Podle mne si ale zveřejnění zaslouží 🙂

20180929_200848

Pak přišel na řadu cimbál. Fšecky pěsničky, co si vspomenete, fčetně mojého uvítacího tónu f telefónu Či že ste husličky, či jen, kdo vás tu zanechál. Kluci byli skfělí, škoda jen, že spívali bez aparatúry, bez mikrofónu a zesilovačů. Byli málo čut. Potem sa k nim ofšem přidál Elvis. Tož děcka, světová premiéra, světový unikát. Kdo neslyšel Elvisovo Love me tender v doprovodu cimbálu, neslyšel ještě nic.

DSCN9117

Už několikrát jsem psala, že jsem spíše samotář, asociál a rozhodně ne-družný tvor. Přesto musím přiznat, že tento sraz jsem si vychutnala a užila. Podle našeho názoru na něm bylo tak 600 lidí, padesát rybářů a asi sedmdesát psů. Pořadatel tohoto srazu si zaslouží módní palec nahoru. A pokud se podaří, přineseme s ním i rozhovor :-))

DSCN9109

20180930_194221